CENTRUM NEUROPSYCHIATRII
I ORZECZNICTWA W PŁOCKU

CENTRUM NEUROPSYCHIATRII
I ORZECZNICTWA W PŁOCKU

POWRÓT | KONTAKT

Poradnia ONKOLOGICZNA

Nasza oferta

Onkologia kliniczna to dziedzina medycyny, która zajmuje się całokształtem zagadnień i tematów związanych z procesem nowotworowym. Jest nauką o powstawaniu, budowie, rozpoznawaniu i terapii nowotworów.

Trudno wymienić wszystkie objawy, które mogą wskazywać na wizytę u onkologa – w końcu choroba nowotworowa może dotyczyć wielu narządów. Dlatego wskazana jest tzw. czujność onkologiczna – uważne obserwowanie, samobadanie swojego ciała. Każda zmiana w wyglądzie skóry lub funkcjonowaniu organizmu może być niepokojąca.

Studia ukończone w Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Po studiach podjęta praca w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku w Oddziale Chorób Wewnętrznych (od funkcji młodszego asystenta do zastępcy ordynatora) i Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz Poradni Onkologicznej. Równolegle ponad 20 letnia współpraca z Hospicjum Miejskim pod wez. św. Urszuli Ledóchowskiej w ramach hospicjum domowego w zakresie medycyny paliatywnej.

W trakcie pracy zawodowej ukończone liczne kursy, staże i szkolenia z medycyny paliatywnej, onkologii klinicznej , psychoonkologii i chorób wewnętrznych. Posiada praktyczne umiejętności potwierdzone 23 letnim stażem z dziedziny chorób wewnętrznych, onkologii klinicznej, medycyny paliatywnej i leczenia bólu.

Cena 200 zł

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

NEUROMED
ul. Bielska 14a/G
09-400 Płock
+48 534 997 999
kontakt@neuromedplock.pl

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI!

NEUROMED
ul. Bielska 14a/G
09-400 Płock
+48 534 997 999
kontakt@neuromedplock.pl

©Neuromed 2022